1°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 67%

Вітер: 24 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

Дніпропетровщина приймає юні команди з усієї країни

Сьогодні, 4 липня, стартував ІІІ етап Всеукраїнської юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура). Про це повідомили в Дніпропетровській обласній раді.

В оздоровчому центрі «Перлина Придніпров’я» зібрались школярі з різних куточків України. Наступний тиждень вони змагатимуться за звання кращої команди у різноманітних конкурсах: перетягування линви, орієнтування на місцевості, стрільба, метання гранати, саперна підготовка, смуга перешкод, а також інтелектуальні вікторини на знання історії козацтва і творчі завдання.

Головна мета – це військово-спортивне і національно-патріотичне виховання молоді на основі традицій українського козацтва. Голова обласної ради наголошує, що «Джура» – це якраз той формат, який подобається молоді: «Гра об’єднує у собі й розваги, і прагнення до перемоги, і, найголовніше, формує відчуття національної єдності! Останній пункт сьогодні є надважливим для нашої країни. Окрім цього, це живе спілкування з однодумцями, об’єднання з природою, виховання витривалості, дисциплінованості, рішучості, фізичних здібностей. Для школярів такий комплекс ніколи не буде зайвим».

Гра «Сокіл» (Джура) проводиться в Україні вже 15 років поспіль. За цей час учасниками змагань стали понад 12 тисяч учнів. Тепер гра є невід’ємною частиною шкільної програми, адже її затверджено на державному рівні.

Останнє редагування Четвер, 04 липня 2019 14:30

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.