17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 72%

Вітер: 8 km/h

USD 27.74   EUR 33.63
Новини 24

«Дніпропетровськгаз» посилює інвентаризацію показань лічильників

Через затяжну і холодну зиму протягом останнього опалювального сезону різко зросло споживання газу. У зв’язку з цим споживачі почали шукати можливості знизити фінансове навантаження на сімейний бюджет. Проте не всі способи були законними. Тож АТ «Дніпропетровськгаз» на початку року прийняв рішення про проведення повної інвентаризації показань лічильників газу, повідомляють у компанії.

«З відкриттям ринку газу ціни на блакитне паливо почали стрімко коливатися. Зі зростанням попиту та потреби в енергоресурсі ціна на нього також зросла під час опалювального сезону 2020-2021 рр. Аби обійти систему, деякі споживачі зумисно передавали некоректні показання лічильників, тим самим порушуючи Кодекс ГРМ», – йдеться в повідомленні.

Для того, щоб привести у відповідність суми, нараховані до сплати до реального споживання, контролери проводитимуть фотофіксацію показань лічильників за допомогою мобільного додатка. Це триватиме кілька секунд, тому споживачів просять надавати доступ до приладів обліку представникам АТ «Дніпропетровськгаз».

Оскільки ситуація з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Дніпропетровській області залишається складною, то перевірка показань лічильників проводится з урахуванням епідситуації. Контролери компанії кожного дня проходять медогляд, мають усі необхідні засоби індивідуального захисту.

«У штаті зараз налічується тільки 210 контролерів, які зможуть обходити до 8000 домогосподарств на день. Тому процес інвентаризації потребуватиме певного часу. Дякуємо за розуміння!», – наголошують у «Дніпропетровськгазі».

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Вівторок, 27 квітня 2021 14:28

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.