24°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 40%

Вітер: 20 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

«Дніпровські електромережі» модернізували інфраструктуру в 56 будинках Кам’янського

«ДТЕК Дніпровські електромережі» завершив модернізацію мереж у перших 56 багатоповерхівках в Південному районі Кам’янського. Все – для надійного електропостачання мешканців «БАМу» і Соцміста в умовах підвищених енергонавантажень. Про це повідомили в компанії.

Модернізація ліній та обладнання проводиться в партнерстві з мерією міста. У середині квітня компанія приступить до другого етапу реалізації програми, на який міська рада Кам’янського вже виділила 4 млн грн.

Усього на програму збільшення потужності житлових будинків Кам’янська міськрада запланувала 14 млн грн. Перші 10 мільйонів були виділені в листопаді 2019 року. За ці кошти «ДТЕК Дніпровські електромережі» провів переоснащення електромереж та обладнання для 56 багатоповерхових будинків. Кожній з 4710 квартир були надані додаткові потужності – від 1 до 2 кВт. Для цього фахівці компанії модернізували щитові в будинках, провели заміну автоматичних вимикачів і підключили «розумні лічильники». А також встановили більш потужне обладнання в трансформаторних підстанціях та провели до будинків нові повітряні та кабельні лінії. Це дозволить підвищити надійність електропостачання в цих районах та мінімізувати ризик аварій в умовах підвищених навантажень в наступний осінньо-зимовий період.

«Не дивлячись на карантин, роботи не зупиняємо ні на день, – наголосив начальник Кам’янського району електромереж «ДТЕК Дніпровські електромережі» Микола Шумейко. – Ми встановили понад 400 нових опор, провели 18 км повітряних та 5,3 км кабельних ліній, замінили 6 трансформаторів трансформаторних підстанцій. На даний момент роботи завершені, після 15 квітня плануємо приступити до другого етапу програми. Ми дбаємо про наших клієнтів, і навіть в цих складних умовах в режимі 24/7 готові забезпечувати надійне електропостачання міста».

У другому етапі програми візьмуть участь 132 будинки – 1100 квартир. Це вул. Менделєєва, просп. Конституції, вул. Тульська, вул. Хіміків, вул. В. Чорновола та інші. Тут прокладуть 7,2 км нових повітряних ліній, модернізують 7 трансформаторних підстанцій та встановлять 3 нових силових трансформатори. А ще проведуть установку «розумних» лічильників і автоматичних вимикачів. За планом, роботи завершать в серпні 2020 року.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.