Вітер: 4 km/h

USD 25.23   EUR 28.03
Новини 24

Дніпровські спортсмени принесли Україні третє місце на чемпіонаті світу

Збірна команда України, представлена вихованцями Воднолижного клубу «Сентоза», повернулася з Чемпіонату світу з воднолижного спорту серед юніорів. Про це повідомили в обласній раді.

У змаганнях, що проходили в Канаді, взяли участь 82 спортсмени з 21 країни світу. За підрахунками очок у загальнокомандному заліку збірна команда України виборола третє місце, обігнавши спортсменів США.

У складі команди – заслужений тренер України Юрій Єремеєв та його вихованці. Один з них – Данило Фільченко 1998 року народження. Він зайняв у фігурному катанні на водних лижах 1 місце (встановивши новий рекорд світу), у стрибках з трампліну – 2 місце. Ці досягнення забезпечили йому у багатоборстві почесне друге місце.

Його молодший товариш по команді Олександр Самойлов (2002 року народження) посів 3-тє місце у фігурному катанні на водних лижах і 3-тє місце у багатоборстві.

Голова обласної ради Гліб Пригунов зустрів чемпіонів в аеропорту Дніпра та нагородив медалями за заслуги перед громадою.

«Молоді чемпіони довели, що місто на Дніпрі – кузня видатних представників водних видів спорту. Завдяки їх талантам та наполегливій праці наше місто і область стають відомими у світі! Слава Україні і слава Дніпру!» – зазначив Гліб Пригунов.

Останнє редагування Четвер, 11 липня 2019 16:07