3°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 73%

Вітер: 10 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

Дніпровські військовики вправляються у десантуванні без парашутів

Десантники-строковики, що нещодавно поповнили ряди легендарної повітрянодесантної бригади, разом з військовослужбовцями контрактної служби здійснили десантування безпарашутним способом з вертольота Мі-8 за допомогою комплексу знімного бортового обладнання «КАНАТ-1» з висоти 5, 10, 20 метрів.

Про це повідомляє 25-та окрема Дніпропетровська повітрянодесантна бригада.

Днями на повітряно-десантному комплексі військової частини особовий склад пройшов навчання на наземному тренажері, відпрацювавши всі елементи вправи.

«Я лише два місяці тому прийшов на строкову службу, але вже чітко вирішив підписати контракт з найкращою бригадою Десантно-штурмових військ. Не можу сказати, що стати військовим – це була мрія дитинства, але побачивши все, як то кажучи, з середини, розумію, що хочу зв’язати своє життя зі службою в Збройних Силах України, стати справжнім десантником. Зараз, після здійснення спусків емоції зашкалюють, адреналін, радість і навіть гордість», – поділився враженнями солдат строкової служби Дмитро Верьовкін.

За словами керівника заняття, особовий склад показав досить добрі результати, дії були чіткими, зваженими, відчувалася підготовка та злагодженість підрозділів. Поставлені завдання виконані, мета заняття досягнута.

Наразі заняття з повітряно-десантної підготовки у військовій частині тривають, строковики готуються до стрибків з парашутом.

Використання КЗБО «КАНАТ-1» під час висадки найефективніше використовується на місцевості, рельєф якої не дозволяє звичайний спосіб посадки, а також під час висадки на обмежені ділянки місцевості.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:

YouTube: https://www.youtube.com/c/ТВМІС/

Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/

Інстаграм: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru

Телеграм: https://t.me/trk_mis

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.