5°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 78%

Вітер: 18 km/h

USD 28.58   EUR 33.93
Новини 24

До 150-річчя Лесі Українки театр Кам’янського підготував унікальну виставу

З нагоди 150-ї річниці з дня народження Лесі Українки, що відзначатиме світ у 2021 році, Театр ім. Лесі Українки міста Кам’янського підготував особливу, унікальну виставу під назвою «Цілую. Леся».

Маргарита Ненашева, викладач зарубіжної літератури у технічному ліцеї імені Анатолія Лигуна, провела дослідницьку наукову роботу з вивчення епістолярної спадщини письменниці, написала п’єсу та під художнім керівництвом головного режисера театру, заслуженого діяча мистецтв України Сергія Чулкова здійснила постановку вистави.

8 вересня відбувся передпрем’єрний показ вистави-подорожі за листами і творами Лесі Українки для членів художньої ради театру, на який запросили викладачів української мови та літератури навчальних закладів Кам’янського.

Лірично і проникливо, подекуди з гумором та іронією, іноді гнівно і викривально звучало Лесине слово з вуст заслуженої артистки України Марини Юрченко, яка виконує головну роль. Факти з життя органічно переплітаються у спектаклі з фрагментами найвідоміших віршів, драматичних поем Лесі Українки. У виставі задіяні також провідні актори театру: Сергій Винокуров (у ролі Сергія Мержинського), Руслан Куксенко (Климентій Квітка), заслужена артистка України Світлана Сушко (Міріам), заслужений артист України Анатолій Вертій (Старий), Анна Орлова (Королівна), Дмитро Сороколат (Лицар), Анна Навроцька (Мавка), Максим Монастирський (Лукаш). Велику роль в образному строї вистави відіграють хореографічні номери у виконанні артистів балету в постановці Наталії Клішиної та лаконічна виразна сценографія Алли Михальчук.

Судячи з того, як аплодували перші глядачі після вистави, вона викликала бурхливі гарячі емоції.

Прем’єра вистави «Цілую. Леся» відбудеться 2 жовтня о 18:30 та 3 жовтня о 17:00.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.