-1°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 16 km/h

USD 28.63   EUR 34.76
Новини 24

До Дня Гідності та Свободи в Україні пройдуть «уроки звитяги»

Міністерство у справах ветеранів запрошує захисників та захисниць України долучитися до організації та проведення у 5-11 класах «уроків звитяги», приурочених до Дня Гідності та Свободи. Про це повідомляє «Урядовий портал».

«Уроки звитяги» – це просвітницький проект, започаткований спільно з Міністерством освіти та науки, Міністерством молоді та спорту, Міністерством культури та інформаційної політики та Інститутом національної пам'яті України. Метою проекту є формування у молоді образу сучасного захисника України у контексті звитяг українського вояцтва різних історичних епох – від Русі-України до сьогодення.

Долучитися до проведення «уроків звитяги» можна шляхом звернення ветеранів або ветеранських спільнот до місцевих управлінь освіти або керівництва загальноосвітніх закладів.

Для якісного проведення «уроків звитяги» експертна група національно-патріотичного виховання Мінветеранів спільно з фахівцями міжвідомчої групи по цьому проекту розробила методичні матеріали. Знайти ці матеріали можна за посиланням.

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.