14°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 73%

Вітер: 16 km/h

USD 28.48   EUR 33.38
Новини 24

До Кам’янського надійшли «пакунки малюка»

Постановою №512 від 20 червня 2018 року Кабмін затвердив порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». З 1 вересня 2018 року українські сім’ї при народженні дитини отримують такий пакунок із необхідними речами для перших місяців життя дитини.

Відтепер кожна мама (або інший законний представник новонародженої дитини), яка виписується з пологового будинку, має отримати «пакунок малюка» під час виписки, але не пізніше, ніж через 30 днів із дня народження дитини.

Право на отримання «пакунка малюка» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину.

Якщо на день виписки «пакунок малюка» у пологовому будинку був відсутній, місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення на підставі заяви організовує забезпечення отримувача цією допомогою.

Таким чином, батьки дитини, які не отримали одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка» на час виписки з пологового будинку, для її оформлення можуть звернутись із письмовою заявою до управління соціальної політики Кам’янської міської ради (проспект Василя Стуса, 10/12, поверх 2, каб.№216).

Згідно із заявою, управління соціальної політики забезпечує надання «пакунка малюка» (не більш, ніж протягом 17 робочих днів) отримувачу.

До таких бебі-боксів входять: підгузки одноразові для новонароджених, серветки вологі одноразові для дітей від 0 років, пелюшки, шапочки, боді з коротким та довгим рукавом, штани-повзунки із закритими носочками, «чоловічки» з довгим рукавом та штанцями, шкарпетки, термометр для води і для тіла, ножиці манікюрні дитячі з тупими наконечниками (безпечні), прокладки для лактації, ковдри, матрац, махровий рушник для купання з кутком, іграшка-брязкальце, крем із вмістом ланоліну та дитяче рідке мило-шампунь із дозатором. Увесь комплект упаковано в коробку-колиску з міцного картону.

Видачу «пакунків малюка» у Кам’янському вже розпочато.

Джерело: Кам’янська міська рада

Останнє редагування Вівторок, 25 вересня 2018 09:29

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.