8°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 72%

Вітер: 7 km/h

USD 28.28   EUR 33.48
Новини 24

До Кам’янського завітає незвичайний театр

7 жовтня о 17:00 у Центральній міській бібліотеці імені Т. Г. Шевченка відбудеться перформанс Дніпровського плейбек-театру імпровізації «Сусіди».

Плейбек-театр – це унікальний театр, де немає декорацій і костюмів. А замість сценарію – історії глядачів, розказані просто із залу, які відіграються акторами на сцені у різних цікавих формах. Історія може бути будь-яка: від коротких описів емоційного стану, на кшталт «як мені тут бути, або в якому настрої прокинувся вранці», до глибоких історій про життя, дитинство, любов. На сцені плейбек-театру можуть оживати навіть сни. Головна умова: ця історія має бути про тебе, ти її головний персонаж.

Перформанс відбудеться в рамках проекту «Соціальний театр імпровізації в твоєму місті», що проходить за підтримки Українського Культурного Фонду в Кам’янському, Павлограді та Новомосковську.

Тренери плейбек-театру «Сусіди» Роман Кандибур, Марина Журавська та Тетяна Підопригора проведуть двохмісячний навчальний курс, де ініціативні мешканці міст навчатимуться мистецтва соціальної імпровізації, щоб мати змогу створити плейбек-театр у своєму місті й тішити мешканців самобутніми виступами, об’єднуючи їх спільними історіями.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.