23°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 77%

Вітер: 16 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

До посиленої дезінфекції на ДМК залучено надзвичайників

За рішенням Штабу оперативного реагування ДМК з протидії розповсюдженню коронавірусу проводиться системна дезінфекція приміщень і території комбінату. До цих робіт залучено сили державної пожежно-рятувальної частини №35.

Для профілактики інфікування щодня проводиться посилене знезараження приміщень центрального контрольно-пропускного пункту, КПП №№ 1, 4. Через ці КПП щодня проходить близько 6000 працівників ДМК та підрядних організацій. Також ведеться знезараження приміщень та місць за заявками на території комбінату.

Як повідомив головний спеціаліст із пожежної безпеки та цивільного захисту ПАТ «Дніпровський меткомбінат» Вадим Кононенко, посилену дезінфекцію методом зрошення виконують у безпечний для персоналу час – після 21.00. Дезінфекція проводиться спеціальним розчином, після чого приміщення провітрюється і знову готове до пропуску працівників.

Особовий склад пожежно-рятувальної частини №35 також проводить дезінфекцію у місцях із масовим перебуванням людей на території, прилеглій до комбінату – це зупинки, тротуари. Обробка виконується із застосуванням ручного обприскувача.

«Ми враховуємо рекомендації Державної служби з надзвичайних ситуацій при обробці приміщень та території щодо використання дезінфікуючих засобів. Наш особовий склад при прийомі на роботу пройшов первинну підготовку в навчальному центрі міста Дніпро, курс радіаційного, хімічного та бактеріологічного захисту. Тобто вони мають право виконувати такі заходи з дезінфекції», – зазначив начальник 35-ї ДПРЧ, майор служби цивільного захисту Валерій Нестеренко.

Прес-центр ПАТ «ДМК»

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.