13°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 20%

Вітер: 22 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

До складу пасажирських поїздів планують включати контейнеровози

«Укрзалізниця» планує встановити частину контейнерних платформ на пасажирські візки, аби включати їх до складу пасажирських поїздів за прикладом вагонів-автомобілевозів. Про це повідомив операційний директор «Укрзалізниці» В’ячеслав Єрьомін в інтерв’ю виданню «Магістраль».

«Ми вивчили запити бізнесу щодо перевезень усередині України. Дійсно, потреба в них є досить значною. Але підприємцям важливо забезпечувати високу швидкість і надійність доставки. Тобто відправник хоче бути впевнений у тому, що контейнер, завантажений ввечері на платформу, вранці в точно визначений час опиниться в пункті призначення. В іншому випадку йому зручніше скористатись автомобільним транспортом.

Тому зараз ми розглядаємо питання про те, щоб модернізувати наявні фітингові платформи, поставити їх на пасажирські візки і включати до складу пасажирських поїздів (подібно до того, як зараз перевозяться платформи з автомобілями).

Гадаю, вже незабаром ми зможемо запропонувати бізнесу швидкі та надійні перевезення. Насамперед, звичайно, звертатимемо увагу на напрямки, де є проблема зі зручними автошляхами. Думаю, така форма співробітництва буде вигідною і залізничному перевізнику, і представникам бізнесу», – зазначив В’ячеслав Єрьомін.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.