30°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 19 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

До уваги кам’янчан, які отримують державну соціальну допомогу

Департамент соціальної політики Кам’янської міської ради надає інформацію на численні звернення громадян щодо виплат призначених державних соціальних допомог.

Станом на 1 лютого 2020 року департаментом призначається 48 видів державних соціальних допомог,  компенсацій та пільг, зокрема допомоги сім’ям з дітьми, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, пільги та житлові субсидії, адресні допомоги внутрішньо переміщеним особам тощо.

Фінансування цих допомог проводиться за рахунок коштів державного бюджету, дата фінансування законодавством не визначена, але при надходженні фінансування департамент протягом двох робочих днів здійснює виплату допомог через управління державної казначейської служби. Виняток становлять кошти нарахованих пільг та житлових субсидій у грошовій безготівковій формі. У цьому разі Мінсоцполітики переказує кошти на рахунки отримувачів пільг та субсидій безпосередньо через АТ «Ощадбанк».

Перерахування коштів за послуги здійснюється АТ «Ощадбанк» у такій послідовності: постачання теплової енергії, постачання та розподіл природного газу або постачання та розподіл електричної енергії за наявності відповідного виду індивідуального опалення, централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, постачання та розподіл електричної енергії, постачання та розподіл природного газу, поводження з побутовими відходами, послуги з управління багатоквартирним будинком, внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку, за абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами.

Одержувач житлової субсидії може визначити іншу послідовність перерахування коштів за послуги шляхом подання відповідної заяви до управління соціального захисту населення.

Як повідомляють у департаменті соціальної політики міської ради, в січні 2020 року було в повному обсязі профінансовано суми коштів нарахованих пільг і субсидій за грудень 2019 року, державних соціальних допомог за січень поточного року. Станом на 4 лютого надійшли кошти за нараховані у січні 2020 року пільги і субсидії, а 5 лютого очікується надходження фінансування по державних соціальних допомогах.

Останнє редагування Середа, 05 лютого 2020 08:56

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.