1°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 44%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 30.93
Новини 24

Дочірнє підприємство «Теплотехнік» стане надавачем послуг з організації встановлення індивідуального опалення

Виконавчий комітет Кам’янської міської ради ухвалив рішення про визначення дочірнього підприємства «Теплотехнік» комунального підприємства «Тепломережі» надавачем послуг з організації встановлення індивідуального опалення в будинках та приміщеннях міста.

Рішення прийняте з метою запобігання соціальній напрузі серед населення, забезпечення права вибору споживачів на джерело альтернативного опалення приміщення, створення здорової конкуренції на ринку теплопостачання міста. Затверджено Порядок встановлення індивідуального опалення в будинках та приміщеннях Кам’янського й утворено постійно діючу міську комісію для розгляду даних питань, яка забезпечуватиме єдині принципи і критерії встановлення індивідуального опалення в будинках та приміщеннях міста.

Для вирішення питання про встановлення індивідуального опалення співвласники будинку повинні погасити заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги. Уповноважений представник співвласників будинку звертається до надавача послуг із письмовою заявою щодо укладення договору на послуги з організації встановлення індивідуального опалення.

Після підготовки необхідних документів та затвердження їх комісією вони передаються надавачєві послуг.

На наступному рівні здійснюється відключення від мереж централізованого теплопостачання, монтаж та налагодження обладнання.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.