3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 97%

Вітер: 13 km/h

USD 28.58   EUR 33.93
Новини 24

Домівку для знедолених дітей створюють у Кам’янському

На черговій сесії Кам’янська міська рада ухвалила рішення про створення комунального закладу «Малий груповий будинок «Щасливе майбутнє».

Мета діяльності закладу – створення умов проживання для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в тому числі дітей з інвалідністю, та осіб з їх числа шляхом догляду та виховання в умовах, максимально наближених до сімейних, соціалізації та підготовки до самостійного життя, організації надання їм комплексу необхідних послуг, зокрема у громаді, сприяння поверненню дітей у біологічну сім’ю або влаштування в сімейні форми виховання.

Вихованців будинку забезпечать усім необхідним: постільною білизною, столовим посудом, харчуванням, іграшками, спортивним інвентарем, канцелярським приладдям, комп’ютерним обладнанням, книгами тощо. Також їм щомісяця виділятимуть кошти на особисті витрати.

Зараховуватимуть до закладу за направленням служби у справах дітей міської ради, в разі, якщо було вичерпано всі можливості влаштування дитини в сімейну форму виховання.

Міститиметься заклад у спеціально зведеній будівлі на лівобережжі. Одночасно в малому груповому будинку зможе мешкати до десяти дітей.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.