15°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 65%

Вітер: 13 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

У Кам’янському допомагають безхатченкам

Із 2011 року в Кам’янському діє комунальний заклад соціального захисту «Центр комплексного обслуговування бездомних осіб». Заклад створено для виявлення та ведення обліку безхатченків, надання необхідних соціальних послуг їм та особам, які відбули покарання (обмеження або позбавлення волі на певний строк).

Роботу центру забезпечує 25 працівників у трьох підрозділах: відділенні обліку бездомних осіб, відділенні соціальної адаптації звільнених осіб та відділенні нічного перебування бездомних, розрахованому на 30 місць.

Протягом квітня – червня відділення обліку бездомних надало послуги 118 людям. Зокрема, взято на облік 33 особи, 6 з яких виявлено шляхом соціального патрулювання.

У відділеннях нічного перебування та соціальної адаптації звільнених надаються послуги із забезпечення ночівлею, харчуванням, одягом та взуттям, прання білизни та користування душовою. Також звільнені можуть отримати медичні послуги, медичне обстеження, психологічну допомогу, підтримку в соціальній реабілітації та адаптації, сприяння в працевлаштуванні тощо. Зокрема, протягом квітня – червня послугою нічного перебування скористались понад 1800 разів.

Для ефективного вирішення питань документування бездомних осіб, надання їм місця для ночівлі та інших необхідних послуг Центр співпрацює з установами й підприємствами, громадськими та благодійними організаціями, релігійними громадами міста.

На утримання Центру з міського бюджету на 2020 рік передбачено кошти у розмірі 2 млн 948 тис грн.

Кам’янська міська рада

Останнє редагування Четвер, 06 серпня 2020 14:56

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.