35°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 24%

Вітер: 5 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

ДЮСШ №1 виповнилося 65 років

Сучасна ДЮСШ №1 - це 696 спортсменів з якими працюють 27 досвідчених тренерів-викладачів. Вже 18 років закладом керує Олексій Бурма.

На святкування були запрошені тренери і спортсмени різних поколінь. Під звуки гімну Олімпіади в Ріо-де-Жанейро до спортивної зали зайшли кращі спортсмени, які захищають честь школи на змаганнях різного рівня з боксу, греко-римської боротьби, гандболу, веслування на байдарках і каное, настільного тенісу, тхеквондо ВТФ та академічного веслування.

За 65 років ДЮСШ № 1 підготувала 74 майстри спорту СРСР та України, 2 майстри спорту України міжнародного класу, 302 переможців міжнародних змагань, 53 учасників чемпіонатів Європи, 21 учасника світу.

Тренер з художньої гімнастики Аліна Сокирко, яка працювала в цій школі 13 років і підготувала ще в далекому 1964 році першого майстра спорту СРСР в нашому місті Катерину Велігуру. Анатолій Ніколайчик, в ті ж роки, очолював відділення велоспорту і підготував 2 членів збірної СРСР. Вони поздоровили присутніх зі святом і побажали нових успіхів.

Кращим тренерам-викладачам і спортсменам вручили подарунки.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.