Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Електромережі Південного району Кам’янського перевірили на готовність до підвищених навантажень

«ДТЕК Дніпровські електромережі» в партнерстві з міською радою закінчив комплексну модернізацію енергоінфраструктури в Південному районі Кам’янського. Перед початком опалювального сезону перевірили, як впорається оновлена ​​система в умовах підвищених енергонавантажень. Для цього 2–3 жовтня провели випробування мереж і електроустаткування «БАМу» та Соцміста, повідомляють у компанії.

Тестування проходило в ніч з 2 на 3 жовтня. Напередодні жителів попросили максимально завантажити систему – включити всі наявні в будинку електрообігрівачі, якими будуть користуватися взимку. Під час випробувань всю ніч чергували дві бригади «ДТЕК Дніпровські електромережі». Фахівці компанії щогодини фіксували рівень навантажень в електромережі, а також перевіряли роботу ліній, трансформаторних та розподільних підстанцій.

«ДТЕК діє в інтересах України і системно покращує якості електропостачання своїх клієнтів. У Кам’янському в цьому році провели велику роботу по модернізації енергоінфраструктури Південного району: замінили обладнання підстанцій і щитових, поклали нові кабельні та повітряні лінії. Перевірка показала, що рівень навантаження на системи збільшується в 1,5 рази. У 22 трансформаторних підстанціях «автомати»-обмежувачі не спрацьовували. Це хороший показник, і у нас якраз є час, щоб відрегулювати систему перед початком опалювального сезону», – зазначив начальник Кам’янського району електромереж «ДТЕК Дніпровські електромережі» Микола Шумейко.

Як повідомлялося раніше, на програму збільшення договірної потужності в квартирах жителів Південного району міста Кам’янська міська рада  виділила 14 мільйонів гривень. Усього в програмі модернізації брали участь 198 багатоповерхових будинків. Кожній з понад 6800 квартир були надані додаткові потужності – від 1 до 2 кВт. Для цього фахівці «ДТЕК Дніпровські електромережі» модернізували щитові в будинках, замінили автоматичні вимикачі та підключили «розумні лічильники». А також встановили більш потужне обладнання в 16 трансформаторних підстанціях і провели до будинків 30 км нових повітряних та кабельних ліній.

Останнє редагування Вівторок, 06 жовтня 2020 08:39

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.