11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 71%

Вітер: 16 km/h

USD 28.53   EUR 33.73
Новини 24

Енергосистему Південного району перевірять на готовність до підвищених навантажень

«ДТЕК Дніпровські електромережі» в партнерстві з керівництвом міста закінчили комплексну модернізацію енергоінфраструктури в Південному районі Кам’янського. У ніч із 2 на 3 жовтня енергетики проведуть тестування, щоб заздалегідь перевірити – як впорається оновлена система в умовах підвищених енергонавантажень осінньо-зимового сезону.

Для цього в період з 20.00 2 жовтня до 8.00 3 жовтня жителів «БАМу» і Соцміста просять максимально завантажити систему – увімкнути всі наявні в будинках електрообігрівачі, якими будуть користуватися в зимовий сезон. Для оперативного усунення можливих аварійних ситуацій чергуватимуть дві оперативно-виїзні бригади «ДТЕК Дніпровські електромережі». На основній підстанції ДГ-2 щогодини буде фіксуватися рівень навантажень в електромережі. Також фахівці перевірять роботу місцевих трансформаторних і розподільних підстанцій. Усе – щоб оцінити рівень навантаження і, якщо потрібно, відкоригувати роботу обладнання перед початком холодів.

«У Кам’янському в цьому році спільно з міською владою провели велику роботу з модернізації енергоінфраструктури Південного району: замінили обладнання підстанцій і щитових, поклали нові кабельні та повітряні лінії. Зараз тестуємо систему, щоб заздалегідь бути готовими до будь-яких сюрпризів і забезпечити жителів надійним електропостачанням в умовах підвищених зимових енергонавантажень. Для цього просимо жителів «БАМу» і Соцміста на одну ніч увімкнути всі наявні обігрівачі та інші енергоємні прилади в будинку. Це допоможе нам виявити «вузькі» місця і заздалегідь налагодити систему. Заздалегідь дякуємо за участь», – зазначив начальник Кам’янського району електромереж «ДТЕК Дніпровські електромережі» Микола Шумейко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.