2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 19 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

«Євробляхи» дозволять розмитнити за пільговим тарифом?

На профільному комітеті Верховної Ради було прийнято законопроєкт, який дозволить розмитнити ввезені автомобілі на іноземних номерах протягом півроку. Про це повідомляє «Auto.24».

Комітет в цілому підтримав проєкт, і найближчим часом його винесуть на розгляд парламенту. Проєкт передбачає такі кроки:

Автомобілі з іноземною реєстрацією, які були ввезені до 31.12.2020 року з порушенням митних правил, можуть бути легалізовані двома шляхами. Перший – вивезти автомобіль за кордон, сплативши при цьому 8500 грн штрафу. Другий – сплатити такий же штраф, але потім ще внести кошти за розмитнення автомобіля.

Для тих, кому не підійшов жоден варіант, поліція, яка отримала доступ до бази даних Митної служби, вперше теж накладе аналогічний штраф, а вдруге – конфіскує та накладе штраф у 17 000 грн.

Розмитнити можна лише автомобіль однієї категорії на одну людину (одне легкове, одне вантажне, один причеп). Цей транспортний засіб має відповідати екологічним стандартам не менше «Євро2».

Згідно з законопроєктом, ставки розмитнення будуть набагато меншими, ніж діючі. Зокрема, мито становитиме нуль відсотків, акциз також буде менший, за новою формулою. Його розмір залежатиме від віку машини, типу та об’єму двигуна. На розмір акцизу також нараховуватиметься ПДВ 20%. Пільговий режим розмитнення буде діяти протягом 180 днів з дня набуття чинності Законом.

Кошти за розмитнення автомобіля підуть на боротьбу з пандемією COVID-19 та вакцинацію населення. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.