11°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 24%

Вітер: 16 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Європейський інвестиційний банк виділить кошти на нові електрички для регіону

Європейський інвестиційний банк братиме участь у програмі кредитування купівлі нових приміських електричок у Дніпрі та Запоріжжі. Як передає «Depo.ua», про це сьогодні заявив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Ми розпочинаємо, я сподіваюся, цього року пілотну програму – поки що в Запорізькому і Дніпровському регіоні, міста Дніпро та Запоріжжя, спільно з Європейським інвестиційним банком по придбанню нових поїздів. Це буде вперше за історію незалежності України масштабна програма оновлення», – сказав Кравцов, визнавши, що стан приміських електричок в Україні є найгіршим з усіх видів поїздів на залізниці.

На придбання приміських поїздів «Укрзалізниця» розраховує отримати від Європейського інвестиційного банку 110 мільйонів доларів. За словами Євгена Кравцова, програма передбачає кооперацію між залізницею та місцевими органами влади.

«Якщо програма вийде на перший етап у тих розмірах, що ми плануємо, то близько 110 мільйонів доларів буде направлено на придбання поїздів у цьому регіоні – Дніпро і Запоріжжя. Це фінансування, котре має в подальшому погашатися, забезпечуватися за рахунок місцевих бюджетів. Ці кошти в цілому дасть Європейський інвестиційний банк», – підсумував він.

Кравцов додав, що також за кошти «Укрзалізниці» у 2019 році на київському ремонтному підприємстві буде оновлено понад 100 приміських вагонів електричних потягів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.