20°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 55%

Вітер: 9 km/h

USD 27.14   EUR 29.93
Новини 24

Фахівців КБ «Південне» та «Південмашу» привітали із запуском ракети

КБ «Південне» та «Південмаш» долучилися до українсько-американського проєкту. Спроєктували та виготовили основну конструкцію першого ступеня ракети «Антарес». Її запустили у космос з острова в штаті Вірджинія. Головна місія ракети – доставити корабель із корисним вантажем на Міжнародну космічну станцію. Із успіхом вітчизняних фахівців у космічній галузі привітав очільник області Олександр Бондаренко.

«Запуск ракети «Антарес» – успіх вітчизняних конструкторів та інженерів. З реалізацією цього спільного українсько-американського проєкту людство зробило ще один крок до освоєння космічного простору. А Дніпропетровщина вкотре підтвердила свій статус національного лідера у цій сфері. Все – завдяки високому рівню професіоналізму фахівців провідних підприємств у космічній галузі – КБ «Південне» та «Південмаш», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Уже відбулося успішне стикування вантажного корабля «Сігнус» до модуля Міжнародної космічної станції. Астронавти отримали більш ніж 3,7 тонн обладнання та устаткування. А ще – матеріали для наукових досліджень, провізію і речі.

Головний розробник «Антарес» – американська корпорація «Northrop Grumman». На замовлення NASA КБ «Південне» розробило основну конструкцію першого ступеня ракети. Її виготовив Південний машинобудівний завод у кооперації з українськими підприємствами Києва, Харкова, Запоріжжя, Чернігова.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.