14°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 12 km/h

USD 27.43   EUR 29.63
Новини 24

Федерація футболу Кам’янського нагородила призерів чемпіонату міста

Виконком Федерації футболу міста на чолі з головою Едуардом Коряком вручив кубки, медалі та грамоти призерам чемпіонату Кам’янського. Нагороди отримали футболісти, тренери та діячі клубів «Металург», «Рапід» і «Дніпровець».

У сезоні, що минає, дуже сильно і стабільно виступив футбольний клуб «Металург». Практично у всіх турнірах – 5 із 6, які проводилися на великому футбольному полі в 2019 році, «металурги» стали першими. Перемогли вони і в чемпіонаті міста.

Не менш багатим на перемоги вийшов сезон і у «Рапіда». Крім чемпіонату Кам’янського, де футболісти цієї команди завоювали срібні нагороди, «швидкі» взяли участь у чемпіонаті Дніпропетровської області – і вельми успішно.

Цікаву гру протягом усього чемпіонату Кам’янського демонстрував «Дніпровець». Основу команди складають працівники Дніпровського металургійного комбінату, якими традиційно комплектуються багато міських футбольних колективів. Бронзові медалі «дніпрян» були завойовані в серйозній боротьбі та конкуренції.

Напередодні Нового року Федерація футболу міста Кам’янське вирішила привітати футболістів, тренерів і функціонерів команд-призерів чемпіонату міста, який проводився серед команд виробничих підприємств і аматорських колективів. Чемпіона вшановували у молодіжному центрі «М.И.Р. HUB».

Присутні переглянули спеціально підготовлений до свята ролик про переможну ходу «Металурга» до чергового чемпіонського титулу. Також спортсменам були вручені медалі, пам’ятна чемпіонська грамота, кубки та футбольний м’яч. Завершилося торжество чаюванням.

Трохи згодом Едуард Коряк відвідав команди «Рапід» і «Дніпровець». Голова Федерації футболу міста Кам’янське привітав хлопців із новорічними святами і завойованими медалями чемпіонату міста.

Голова федерації зазначив, що очільник міста Андрій Білоусов і заступник міського голови Костянтин Саусь підтримують міський футбол та будівництво нових футбольних об’єктів, і висловив їм вдячність за це.

Спортсмени були відзначені різними нагородами.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.