17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 72%

Вітер: 8 km/h

USD 27.74   EUR 33.63
Новини 24

Фестиваль «Студентська весна» відбувся в Кам’янському

28 квітня в Кам’янському на Новій сцені театру ім. Лесі Українки відбувся щорічний фестиваль художньої самодіяльності студентів вищих навчальних закладів «Студентська весна».

Цього року на участь у фестивалі подано 37 заявок від 8 вищих навчальних закладів міста (ДДТУ, економічний коледж, енергетичний технікум, коледжі харчових технологій, металургійний, музичний, медичний і коледж фізвиховання).

За результатами відбіркових турів, які тривали протягом березня, на гала-концерті було представлено 24 номери в 4-х номінаціях: фольклорно-етнографічне мистецтво, театральне мистецтво, хореографічне мистецтво і вокальне мистецтво.

Оцінювали виступи конкурсантів члени журі на чолі з Кам’янським міським головою Андрієм Білоусовим. Враховувалася режисура номера, професіоналізм виконання, сценічний імідж та інше.

Кожен учасник гала-концерту отримав диплом лауреата фестивалю «Студентська весна-2021». Переможцям вручили дипломи, пам’ятні статуетки та цінні подарунки. Призи своїм фаворитам вручили також організатори і партнери свята.

«Популярність фестивалю «Студентська весна» в нашому місті щороку зростає. Цього року у відбіркових турах взяли участь понад 500 студентів. Щиро радий, що в нашому місті стільки обдарованих, всебічно розвинених, освічених молодих людей. Вдячний кожному з вас за участь у цьому заході, всі номери поставлені дуже талановито, тому кожен з вас уже переможець. Впевнено і сміливо йдіть вперед, досягайте нових творчих і професійних вершин», – сказав Андрій Білоусов.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.