29°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 26%

Вітер: 13 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

Кам’янська «Гармонія» запрошує дітей і дорослих

З 2016 року на Новій сцені Театру ім. Лесі Українки діє творча майстерня «Гармонія». Тут під керівництвом професійних педагогів і акторів діти віком від 5 до 17 років опановують ази акторського мистецтва та максимально розкривають свій творчий потенціал.

Заняття в студіях допоможуть не тільки стати творчою особистістю, а й стабілізують емоційну сферу дитини, зроблять її більш цілеспрямованою, уважною і відповідальною.

 

Цьогоріч, окрім театральної та вокальної студій і студії сучасного естрадного танцю, відкривається новий напрям – театр моди. Тут діти отримають художньо-естетичне виховання, вміння красиво одягатися, створювати свій стиль та імідж. Займаючись у колективі, вони познайомляться з напрямами сучасної моди, зачісок, макіяжу та навчаться презентувати одяг на подіумі.

Уперше творча майстерня «Гармонія» відкриває двері й для дорослих. Театральна студія надає можливість всім охочим пройти навчання, що дозволяє розвинути творчий потенціал, долучитися до культури театру. Тут можна з користю провести своє дозвілля, виплеснути енергію, а також знайти нових друзів.

Творча майстерня «Гармонія» оголошує додатковий набір:

театральну студію – набір дітей віком від 5 до 17 років;

вокальну студію – віком від 5 до 16 років.

студію сучасного естрадного танцю – віком від 5 до 16 років;

театр моди (дефіле, зачіска, макіяж) – віком від 5 до 14 років;

театральну студію для дорослих – без вікових обмежень.

Заняття розпочнуться у вересні 2019 року. Запис охочих за телефонами: (068) 712 00 71;  (098) 180 18 44 або безпосередньо на ресепшені Нової сцени Театру ім. Лесі Українки (вул. М. Лисенка, 24).

Останнє редагування Вівторок, 13 серпня 2019 14:52

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.