29°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 28%

Вітер: 9 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

ГО "Фонд розвитку Кам'янського" підтримає ОСББ

У Кам’янському стартувала програма “ОСББ. Твій затишок в твоїх руках”. Проєкт розрахований на активних мешканців, які бажають створити об'єднатися та самостійно керувати власними багатоквартирними будинками. Організувала консультативну програму для містян ГО «Фонд розвитку Кам’янського». 10 липня була проведена перша зустріч з головами успішних ОСББ міста, які будуть супроводжувати проєкт у якості експертів.

За словами Юліани Лагоди, голови ОСББ "Сакура", переваги управління власним будинком очевидні. У своєму будинку вони вже замінили покрівлю, відремонтовали під’їзди, відновили двір та фасад, замінили водогін та встановили лічильник тепла.

"Ми самостійно розпоряджаємося коштами та сами себе фінансуємо. Ми цілеспрямовано йшли до створення ОСББ та не прогадали", - наголошує пані Юліана. 

Свій досвід керманичка ОСББ готова передавати усім охочим. Каже 90% успіху залежить саме від людини, яка очолить новостворене об’єднання. Юліана Лагода виступатиме у якості експерта проєкту разом з Ганною Бондарець, яка також очолює ОСББ «Ювілейний, 67». За сприянням фонду розвитку Кам’янського вони проведуть учасників програми усіма етапами створення та керування об’єднанням. Участь у консультативній платформі візьмуть представники восьми будинків, охочих створити ОСББ.

"ОСББ – це ефективне самоуправління. На прикладі вже створених об’єднань ми бачимо це наочно. Самостійно керувати своїми коштами – це вигідно. Але для успішного функціонування майбутні управлінці ОСББ потребують юридичної та фахової підтримки на кожному етапі створення об’єднання, для цього ми і організували цей проект" - сказав голова ГО "Фонд розвитку Кам'янського" Максим Чехута.

У межах проєкту планується провести низку круглих столів. Учасників ознайомлять з механізмом створення ОСББ, обговорять питання благоустрою, співпрацю з надавачами комунальних послуг, заощадження ресурсів та коштів. Консультативні зустрічі будуть відбуватися щотижня на базі офісу ГО "Фонд розвитку Кам’янського".  З часом програму планують розширити, аби привілеями ОСББ скористалися якомога більше мешканців Кам’янського.

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.