23°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 47%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Голова обласної ради високо оцінив роботу влади Кам’янського

У Кам’янському відбулася робоча нарада, в ході якої обговорювали алгоритм дій влади в умовах карантину.

У нараді взяли участь голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник, Кам’янський міський Андрій Білоусов, начальник ДСНС в області Андрій Кульбач, керівник обласного департаменту охорони здоров’я Валерій Сердюк, головний лікар обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко і керівник обласного лабораторного центру Олександр Штепа.

Представники області поділилися своїм досвідом у питаннях виявлення та лікування захворювань на Covid-19, наголосили на важливості оперативного встановлення кола осіб, з якими контактував хворий.

«Наш досвід показує, що ефективність є тільки за умови чіткої координації дій всіх підрозділів, тому ми вже провели таку виїзну нараду в Першотравенську, на черзі – Нікополь і Кривий Ріг. Сьогодні ми переконалися в тому, що 7-ма лікарня в Кам’янському та медичний персонал готові працювати. Видно, що місто їх підтримує, прийняті правильні рішення. Приємно бачити, що міська влада тут добре працює. Розуміє пріоритети», – сказав голова облради.

У Кам’янському сформовано 11 медичних мобільних бригад, які працюють із пацієнтами різних груп.

«Найголовнішим і дієвим способом уникнути інфекції є самоізоляція. Кам’янському в цьому плані пощастило – у вас дуже мало людей на вулицях і жителі свідомо дотримуються карантину, а ваш склад лікарів-анестезіологів один із кращих в країні», – зазначив керівник обласного управління охорони здоров’я Валерій Сердюк.

На сьогодні в Кам’янському офіційно підтверджено 5 випадків захворювання на коронавірус. Четверо хворих – працівники ПАТ «ДМК».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.