2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 89%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

Головам ОСББ та ЖБК Кам’янського розповіли про зміни в податковому законодавстві

23 грудня в Кам’янському відбувся семінар-нарада з головами правлінь ОСББ та ЖБК, організований відділом з питань діяльності органів самоорганізації населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міської ради.

Про основні зміни в податковому законодавстві, форми та порядок звітності, порядок включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з нього розповіла головний провідний спеціаліст відділу податків і зборів з юридичних та фізичних осіб Кам’янської державної податкової інспекції Лариса Клешня.

Фахівець наголосила, що термін подання річної звітності неприбутковими установами та організаціями за 2020 рік становить 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, та у 2021 році припадає на 1 березня. Разом із податковою звітністю обов’язково подається фінансова звітність підприємства.

На усі питання Лариса Клешня надала вичерпні відповіді та наголосила: якщо у представників ОСББ та ЖБК в процесі діяльності виникають запитання щодо оподаткування, звітності тощо, то вони можуть звертатися до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області за індивідуальною податковою консультацією.

Останнє редагування Четвер, 24 грудня 2020 16:58

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.