16°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 72%

Вітер: 4 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

Громади Дніпропетровщини запрошуються на конкурс із відродження історико-культурної спадщини

Дніпропетровська обласна рада оголошує конкурс для громад області. Із бюджету планується виділити 2 млн грн для співфінансування переможців.

Учасники конкурсу «Відродження історико-культурної спадщини Дніпропетровщини» мають розробити власні проєкти туристичної інфраструктури.

«Кургани, монастирі, фортеці – в нашій області 12 000 історичних об’єктів. Втім, більшість з них не відповідає міжнародним стандартам. Немає головного – інфраструктури, благоустрою, легенди. Сам по собі історичний об‘єкт не може бути туристичним без цього», – розповів заступник голови Дніпропетровської облради Мгер Куюмчян.

За умовами конкурсу громади області мають розробити проєкти та подати заявки на участь до 15 липня 2020 року. Форма заявки доступна за посиланням (додаток 2 до додатка 1).

Обсяг співфінансування проєктів-переможців конкурсу – до 200 000 грн. Найбільш важливим критерієм при відборі проєктів буде розмір власного внеску громади.

«Не зважаючи на складнощі з епідемією, ми не залишили свого наміру – зробити 2020-й роком гуманізму та розбудови області. У цьому році вперше розвиток внутрішнього туризму відбувається не лише на папері. Ми вже зробили декілька вагомих кроків. Створений сайт, де представлені туристичні маршрути Дніпропетровщини. Оголошені флеш-моб та конкурс серед громад. На це вже закладено бюджет, і перші сучасні туристичні об’єкти з’являться саме у цьому році!» – зазначив голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.