Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Громадські організації Кам’янського отримають допомогу з міського бюджету

У Кам’янському пройшов конкурс із відбору проєктів громадських організацій на фінансування з міського бюджету на 2020 рік. Під головуванням заступника міського голови Тетяни Завгородньої комісія протягом трьох турів розглядала пропозиції учасників конкурсу, оцінювала їх та шляхом голосування визначала майбутнє фінансування.

Згідно з законодавством України громадські організації ветеранів та осіб з інвалідністю, які не володіють статусом всеукраїнських, мають право на підтримку статутної діяльності. Починаючи з 2019 року, в Кам’янському щорічно проходить конкурс з відбору проєктів громадських організацій на фінансування з міського бюджету.

Участь у цьогорічному конкурсі брали 5 громадських організацій Кам’янського, які об’єднують ветеранів, а також осіб з інвалідністю: «Союз ветеранів Афганістану», «Патріот-2015», товариство інвалідів «Лелека», «Кам’янський штаб національного захисту» та Кам’янська організація ветеранів України.

Конкурс проводять у три тури. Під час І туру комісія розглядає подані організаціями документи та визначає право участі у наступному турі конкурсу. Протягом ІІ туру представники організацій презентують свої проєкти, на які потребують коштів, а члени комісії оцінюють їх в анкетах за 10-бальною шкалою.

Після підрахунку балів та обговорення наданих проєктів у ІІІ турі оголошують переможців конкурсу і повідомляють про суми, які будуть виділені кожному із них.

За результатами цьогорічного конкурсу допомогу з міського бюджету у загальному розмірі 835 300 гривень отримають 5 громадських організацій.

Члени комісії зазначили: у межах закладеного в бюджеті фінансування вони намагалися задовольнити потреби кожної громадської організації Кам’янського і підтримати їх діяльність.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.