Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Хор із Кам’янського здобув перемогу на міжнародному конкурсі

16–19 травня в болгарському місті Варна відбувся Міжнародний хоровий конкурс імені професора Георгія Димитрова, що проводиться з 1989 року і саме цього року став ювілейним.

Для участі в конкурсі було подано 33 заявки з усього світу, з яких відібрали лише 9. Одним з таких учасників став камерний хор «Cantabile» Кам’янського музичного коледжу, який взяв участь у двох номінаціях: «камерний хор» та «мішаний».

Шлях до перемоги був нелегким, адже серед учасників виступали лише найкращі хори. Проте любов до музики, наполеглива праця та високий професіоналізм виконавців дали змогу перемогти в обох номінаціях та отримати Диплом ІІІ ступеня і ювілейну відзнаку.

У конкурсній програмі хор виконував твори різними мовами світу: англійською, румунською, арамейською, латинською. Обов’язковими були твори сучасних болгарських композиторів, з якими хор блискуче впорався. Яскравий емоційний відгук у слухачів викликала сценічна постановка української пісні в обробці Юлії Нібель та хореографа хору Ірини Похваліт «Дикі гуси».

Журі високо оцінило роботу артистів хору «Cantabile», його художнього керівника – головного диригента Євгенії Дерев’ягіної – та концертмейстера Юлії Нібель.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.