17°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 89%

Вітер: 7 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Храмам Кам’янського надали рекомендації щодо етапів виходу з карантину

Відповідно до запропонованих Кабінетом Міністрів України етапів зняття карантинних обмежень, введених задля боротьби з епідемією коронавірусу, Міністерство культури та інформаційної політики пропонує алгоритм щодо поступового відновлення системної та повноцінної богослужбової діяльності релігійних організацій. Про це повідомили в департаменті з гуманітарних питань міської ради.

Алгоритм передбачає такі етапи:

- відкриття храмів для індивідуального відвідування віруючими й звершення приватних молитов (але не в часі звершення традиційних служб представниками духовенства: без присутності віруючих та за участі не більше 10 осіб), із дотриманням всіх правил поводження в суспільних місцях під час карантину (зокрема з дотриманням вимоги, щоб наповнюваність храмів передбачала одну особу на 10 кв. м. приміщення). Може бути впроваджено, коли протягом 10 днів поспіль відсоток виявлених випадків захворювання серед усіх протестованих щоденно знижується, а щоденна кількість осіб, які одужали, є сталою або зростає;

- проведення богослужінь за присутності обмеженої кількості віруючих у храмі (молитовному будинку) із дотриманням усіх правил карантину, зокрема з використанням засобів індивідуального захисту й фізичної дистанції між присутніми. Може бути впроваджено, коли під час 10-ти днів поспіль кількість нових непов'язаних між собою випадків захворювання щоденно менша, ніж 5 на область;

- проведення звичних служінь із залученням значної кількості віруючих до традиційних ритуально-обрядових дій, як, до прикладу, масового причастя, із дотриманням священнослужителями та віруючими норм особистої гігієни, зокрема з використанням засобів індивідуального захисту, можливе, коли в Україні фіксуватимуть лише поодинокі випадки зараження на Covid-19, пов’язані виключно з імпортуванням захворювання.

На всіх зазначених етапах виходу з карантину під час проведення богослужінь священнослужителі й присутні віряни повинні дотримуватися всіх належних превентивних заходів щодо запобігання поширенню на території України коронавірусу, ґрунтованих на рекомендаціях МОЗ і ВООЗ.

Останнє редагування Четвер, 21 травня 2020 15:23

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.