24°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 44%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Хто такий копірайтер?

Від молоді – ідея, від влади – реалізація. За сприянням Управління молоді та спорту КМР у юнацькому відділі бібліотеки пройшла лекція з копірайтингу для ініціативних членів Молодіжної ради. Спікером заходу виступала Анастасія Циб-Маєвська – інтернет-маркетолог, досвідчений копірайтер, SMM-фахівець та викладач приватної академії.

Начальник управління молоді та спорту міськради Едуард Коряк зазначає: вони завжди охоче підтримують усі задумки своїх юних підопічних, а особливо ті, що стосуються навчання та розвитку. Тим більше, що нових знань молодь прагне й на літніх канікулах.

Ідея організувати ознайомчу лекцію належить Ангеліні Черкасовій. Каже – надихнув онлайн-тренінг відомого блогера, який вона нещодавно прослухала. Дівчина зрозуміла, що копірайтинг нині актуальний, тож, запросила товаришів спільно дізнатися про це більше.

Так хто ж такі копірайтери і як долучитися до їхньої когорти? Лектор заходу, Анастасія Циб-Маєвська, запевняє: професія доступна усім, незалежно від статі чи віку, і зовсім не обов’язково для цього бути королем слова. Наприклад, сама вона за фахом політолог, згодом зацікавилась інтернет-маркетингом, отримувала додаткову освіту і вже тривалий час успішно працює інтернет-маркетологом.

Дівчина каже: цікавий та грамотний контент завжди в тренді. Тож, якщо є час та бажання – ресурсів достатньо, щоб якісно вивчати вподобаний напрямок.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.