3°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 41%

Вітер: 11 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Ім’я Михайла Аношкіна внесено до Залу Слави українського тенісу

Ім’я першого директора Придніпровського хімічного заводу Михайла Прокоповича Аношкіна (1907-1995), ініціатора будівництва у місті спортивного комплексу «Прометей», включено до Залу Слави українського тенісу. Цю високу нагороду зазвичай отримують найвидатніші спортсмени, тренери і меценати, які сприяють розвитку та популяризації українського спорту.

Почесний громадянин міста, директор ПХЗ Михайло Аношкін не лише зробив неоціненний внесок у розвиток підприємства, а й активно сприяв створенню нової інфраструктури, яка зробила життя городян більш комфортним та зручним.

Завдяки його старанням був побудований один з кращих в Україні спортивних комплексів «Прометей». Також за безпосереднього сприяння Михайла Аношкіна у місті з’явилися два кінотеатри, вокзал, автовокзал, Монумент Слави воїнам-визволителям, Палац культури імені Горького, музичне училище, нові житлові масиви та багато інших об’єктів.

За традицією, кожен зарахований до Залу Слави або його нащадки отримують офіційний сертифікат та особову нагрудну відзнаку. До Кам’янського пам’ятні нагороди привіз директор федерації тенісу міста Дніпра Олег Корнієнко та вручив їх онуці Аношкіна – Світлані Колісніченко. На церемонії був присутній і правнук видатного директора Максим, який теж є шанувальником тенісу.

У цій родині добрі традиції служіння людям передаються з покоління в покоління. Тож онука Михайла Прокоповича продовжує великі починання та присвятила життя діяльності в органах місцевого самоврядування. З 2015 по 2019 рік вона очолювала адміністрацію Південного району, а віднедавна обіймає посаду заступника міського голови, керуючого справами виконкому.

Відразу після отримання сертифікату та нагрудної відзнаки Світлана Колісніченко повідомила, що ці нагороди залишаться у стінах СК «Прометей», щоб кожен охочий міг більше дізнатися про досягнення її славетного дідуся.

Сьогодні на честь Аношкіна названо один із центральних проспектів міста, проводяться міжнародні змагання ветеранів тенісу «На приз Михайла Аношкіна». Ім’я першого директора ПХЗ – назавжди у пам’яті кам’янчан, адже його життя було яскравим прикладом самовідданої праці, спрямованої на благо людей.

Останнє редагування Вівторок, 24 грудня 2019 16:46

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.