Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 33.08
Новини 24

Із 1 червня на автошляхах діятимуть сезонні обмеження руху

Державне агентство автомобільних доріг України нагадує про сезонні обмеження руху великовагових транспортних засобів у денну пору. Вони щороку вводяться на початку літнього сезону для збереження автошляхів.

Заборона стосується транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн. На автодорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.

Виняток робиться для вантажівок, що перевозять небезпечні, швидкопсувні вантажі, живих тварин і птицю, а також здійснюють перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Рух обмежується у денну пору доби при температурних показниках повітря вище за +28 градусів за Цельсієм. Перечекати спекотний період водіям можна на майданчиках для тимчасової стоянки транспортних засобів у смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Дотримання водіями сезонних обмежень і вагових параметрів перевіряють територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та обласні підрозділи поліції.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.