15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 42%

Вітер: 19 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Із 1 січня для українських шкіл діятиме новий санітарний регламент

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає «Укрінформ».

Згідно з новим регламентом, учні, які проживають на відстані більш як 2 км від закладу освіти, повинні бути забезпечені транспортом для підвезення до шкіл. Працівники шкіл мають проходити профілактичні медичні огляди, і в разі порушення терміну оглядів не можуть бути допущені до освітнього процесу.

Встановлюються вимоги до благоустрою шкіл та визначаються відповідальні особи. Також забороняється оренда приміщень навчальних закладів не під освітні потреби.

Окрім цього, МОЗ дозволило до використання в закладах освіти дротове або бездротове підключення до інтернету. У разі бездротового підключення обладнання має розміщуватися на висоті не менше 2 метрів від підлоги і вимикатися у позанавчальний час.

Встановлюються вимоги до розміру меблів. Для профілактики порушень постави учні не менше двох разів на рік мають пересаджуватися в інші ряди. Учнів, які часто хворіють на ГРВІ, ангіни, рекомендовано розміщувати у третьому ряду від вікна.

Крім того, новим санітарним регламентом прописано обов’язкову наявність у приміщенні закладу внутрішнього санітарного вузла.

Змінюються підходи до організації харчування: дозволяється організовувати кейтеринг, але за умови відповідності безпечності та якості харчових продуктів. Встановлено низку обмежень щодо продуктів з вмістом солі, цукру, жирів.

Останнє редагування Четвер, 10 грудня 2020 15:09

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.