32°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 37%

Вітер: 8 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Із липня в Україні зростуть суми соціальних виплат

Із 1 липня на Дніпропетровщині, як і у всій Україні, зросте розмір соціальних допомог. Збільшаться суми виплат, які залежать від прожиткового мінімуму. Про це повідомила начальниця відділу департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Довидовська.

«З 1 липня в Україні підвищиться один з основних соціальних стандартів – прожитковий мінімум. Відповідно, зросте і розмір соціальних допомог, які залежать від цього показника. Їх перерахують автоматично, без додаткового звернення, – розповіла Олександра Довидовська. – Це виплати малозабезпеченим сім’ям та сім’ям з дітьми, людям з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. А ще тим, хто не має права на пенсію, доглядає за людьми з інвалідністю та людьми похилого віку».

Із 1 липня до 30 листопада 2020 року загальний показник прожиткового мінімуму –  2118 грн. Для дітей до 6 років – 1859 грн, від 6 до 18 років – 2318 грн. Для працездатних – 2197 грн. Для тих, хто її втратив – 1712 грн.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.