Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Із початку року в Кам’янському сталося понад 160 пожеж

Цього року на території міста зареєстровано 161 пожежу, в результаті яких загинули 7 людей, ще 6 постраждали. Про це повідомив начальник Кам’янського міського управління ДСНС Володимир Ярема.

Якщо виникла пожежа, негайно викликайте рятувальників за номером Служби порятунку: 101. При цьому назвіть адресу кількість поверхів будинку, місце виникнення пожежі, обстановку, наявність людей, а також повідомте своє прізвище, за можливістю проведіть евакуацію людей, знеструмте місце події та дочекайтеся вогнеборців.

У випадку пожежі не слід лякатися і ховатися; не можна користуватися ліфтом; забороняється лити воду на палаючі електроприлади.

Натомість потрібно:

- для захисту від чадного газу по можливості дихати крізь зволожену тканину;

у сильно задимленому приміщенні пересуватися треба поповзом;

- якщо сталося займання одягу, треба лягти на підлогу чи землю та перекачуватися для збиття вогню;

- побачивши людину у палаючому одязі, треба накинути на неї будь-яку цупку тканину та щільно притиснути.

«Будь-яка пожежа починається із загорання, яке в змозі ліквідувати одна людина, якщо вона знає правила поведінки. Проте не забувайте, що пожежі краще запобігти, аби вберегти від знищення житло та матеріальні цінності та не втратити життя. Пам’ятати про пожежну безпеку необхідно щодня, і так само щодня навчати дітей розрізняти безпечні й небезпечні ситуації, не дозволяти гратися з вогнем тощо», – наголошують рятувальники.

Останнє редагування П'ятниця, 07 травня 2021 16:53

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.