11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 33%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

Кам'янське розпочинає розробку «дорожньої карти» реалізації проектів з енергоефективності за рахунок ЄІБ

Сьогодні, 5 жовтня, в столиці пройшла важлива для Кам'янського робоча зустріч міського голови Андрія Білоусова з керівним складом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Нагадаємо, що Кам'янське стало переможцем у спільному конкурсі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України і Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Три міських проекти, загальною вартістю 85 мільйонів євро, були схвалені для подальшої реалізації. Це комплексна модернізація системи теплопостачання, реконструкція (термомодернізація) 38 об'єктів бюджетної сфери, а також капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення із впровадженням енергозберігаючих технологій.

Обсяг інвестицій величезний, і Кам'янське вперше в історії отримає такі колосальні вкладення від міжнародної фінансової організації.

У ході сьогоднішнього засідання обговорювалися питання, що стосуються наступних етапів реалізації даних інвестиційних проектів на рівні Мінрегіону. У залі зібралися переможці конкурсу з інших міст України, які загалом представили 22 проекти. Кожне місто має створити спеціальну групу, яка буде взаємодіяти з Мінрегіоном у плані практичної реалізації проектів, вести консультації з розробки інвестиційного техніко-економічного обґрунтування і т. ін.

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк зазначив, що Кам'янське стане зразком для інших міст у плані подальшої реалізації проектів, адже міський голова Андрій Білоусов сам раніше був заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і має величезний досвід роботи у даній сфері.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.