20°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 62%

Вітер: 22 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

Кам'янське відвідали експерти Європейського інвестиційного банку

Останні кілька років у Кам'янському з ініціативи та під керівництвом міського голови Андрія Білоусова ведеться активна робота із залучення європейських інвестицій для модернізації міської інфраструктури. Про це повідомили в прес-службі міської ради.

Чотири проекти, подані на розгляд до Міністерства регіонального розвитку України від Кам'янського, пройшли конкурсний відбір і направлені для подальшої реалізації за рахунок фінансування Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Основні напрями проектів: комплексна модернізація систем теплопостачання та водопостачання, капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення з впровадженням енергозберігаючих технологій, а також реконструкція і термомодернізація будівель бюджетної сфери.

10 жовтня Андрій Білоусов зустрівся з групою координаторів та експертів ЄІБ, які приїхали до Кам'янського з офіційним візитом. Сторони обговорили питання співпраці та розробили алгоритм дій у спільній роботі щодо подальшого впровадження проектів.

Андрій Білоусов зазначив, що реалізація цих проектів є важливим кроком у розвитку міста. Передбачені комплексні заходи підвищать енергоефективність і дозволять економити ресурси.

«Без інвестицій ми не зможемо реконструювати і впорядкувати міську інфраструктуру та об'єкти комунальної власності. Ми зацікавлені у подальшій співпраці, яка у перспективі дасть місту цілу низку переваг в енергетичній незалежності та енергоефективності», – сказав міський голова.

Представники банку ознайомилися з технічною документацією і з тими корективами, які були внесені на поточному етапі у схему теплопостачання міста. Обговорили усі питання з міськими експертами за кожним напрямом.

«Сьогодні ми приїхали до вашого міста, щоб з'ясувати, на якій стадії розвитку перебувають проекти, і як ми можемо допомогти поліпшити ситуацію. Ми збираємося фінансувати 4 великих проекти і під час сьогоднішньої плідної зустрічі зрозуміли, що місто вже відмінно підготувалось. Попереду багато роботи, яка пов'язана з підготовкою відповідних документів, але ми впевнено і оптимістично налаштовані. Всі ваші проекти – різнопланові й досить амбітні, але це лише підкреслює ваше прагнення та бажання працювати на результат», – сказав Ян Вільям Льохр, координатор Програми розвитку муніципальної інфраструктури України, представник Європейського інвестиційного банку.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.