14°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 81%

Вітер: 16 km/h

USD 28.48   EUR 33.38
Новини 24

Кам’янчан попереджають про небезпеку серцево-судинних захворювань

29 вересня – Всесвітній день серця, який відзначається більш ніж у 100 країнах світу. Ця дата має на меті підвищити обізнаність про небезпеку серцево-судинних захворювань, посилити заходи з профілактики атеросклерозу, гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця, мозкового інсульту, інфаркту міокарда серед населення.

Серцево-судинні захворювання щорічно забирають у світі 17 мільйонів життів. У їх виникненні велике значення має наявність у людини певних факторів ризику. Це, перш за все, тютюнопаління, нераціональне харчування, ожиріння, артеріальна гіпертензія, гіподинамія.

В Україні показник смертності від серцево-судинних захворювань є одним із найвищих у світі – 66,6%.

У Кам’янському за 6 місяців 2018 року зареєстровано 116381 випадок захворювання серцево-судинної системи. Вперше діагностували хворобу у 6534 громадян.

Основа профілактики серцево-судинних захворювань – здоровий спосіб життя, відмова від шкідливих звичок, раціональне харчування, фізична активність, боротьба зі стресом.

Фахівці Кам’янського центру здоров’я та медицини спорту нагадують, що профілактичні медичні огляди, консультації у сімейного лікаря з періодичним вимірюванням рівня артеріального тиску, визначенням вмісту холестерину та глюкози в крові допоможуть вчасно виявити захворювання та запобігти розвитку можливих ускладнень – гострого інфаркту міокарда, гострої та хронічної серцевої недостатності.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.