1°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 65%

Вітер: 21 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

Кам’янчан попереджають про новий вид шахрайства

Шахраї останнім часом стають все хитрішими. Останнім часом вони вирішили наживитися на клієнтах магазину «АТБ». Тож компанія попереджає своїх клієнтів про такі випадки.

Усе починається з повідомлення, яке надходить вам у месенджер або на телефон. Зміст повідомлення такий:  «Хочеш подарунок? «АТБ» дарує купони на 500-5000 гривень! Я вже отримала! Встигни, кількість обмежена: посилання».

Переходячи за вказаним посиланням, ви потрапляєте на сайт, де необхідно заповнити анкету, відповівши на 3 запитання. Далі повинні відкрити 2 коробочки, в яких можуть лежати призи. Звісно ж, перші спроби провальні, а от на третю вам щастить і ви «виграєте» 5000 грн. Далі сайт просить вас зайти у месенджер, який ви зазначили. На радощах ви переходите на сайт через месенджер, «даруєте» шахраям доступ до своїх контактів і дозволяєте їм продовжувати поширювати спам. Зрозуміло, гроші ви не отримаєте.

Компанія «АТБ» попереджає, що гроші вони не дарують. Із усіма акціями, які проводить компанія, можна ознайомитися у її торговельній мережі, на офіційних сторінках, сайтах та в рекламних буклетах.

Будьте пильними! Не переходьте за підозрілими посиланнями, особливо коли обіцяють подарувати гроші або дорогі товари. Щоб не стати жертвами аферистів, перевіряйте інформацію на офіційних джерелах.

1 коментар

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.