23°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 77%

Вітер: 16 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Кам’янчан просять повідомляти про відкриті люки та витоки води

Питання відкритих колодязів – одне з найбільш актуальних. Жителі міста мають турбуватися не тільки про поламані, але й про зовсім відсутні кришки на колодязях. Найчастіше їх крадуть і здають в пункти прийому металу. Як діяти в ситуації, щоб уникнути нещасних випадків, повідомляє комунальне підприємство «Кам’янський водоканал» Дніпропетровської обласної ради.

Майже у кожного колодязя в місті є свій власник. Інформацію про відкритий люк можна спрямовувати до диспетчерської «Кам’янського водоканалу» або до Єдиної диспетчерської служби.

Нові кришки не безкоштовні, їх потрібно купувати. Іноді на заміну одного люка на дорозі або у дворі може піти час. Тимчасово зобов’язані встановити елементарні залізобетонні кришки (таблетки), а за необхідності замінити їх на постійні полімерні або чавунні.

Гуляючи вулицями міста, будьте уважні, щоб не провалитися у відкритий люк. А в разі, якщо побачили відкритий люк, зателефонуйте в Єдину диспетчерську службу або диспетчерську водоканалу. Інформація буде передана службам, які в максимально короткі терміни усунуть цю загрозу.

Крадіжка люків – злочин. «Кам’янський водоканал» звертається до всіх жителів Кам’янського: «Шановні мешканці, якщо у вас є яка-небудь інформація про осіб, причетних до крадіжки кришок колодязів або іншої комунальної власності, просимо повідомляти про це за телефоном 102».

Аварійно-диспетчерська служба «Міськводоканалу»:

тел. +38 (0569) 55-42-01;

тел. +38 (067) 563-46-13 (цілодобово, для аварійних повідомлень).

За цими телефонами також варто повідомляти про витоки води.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.