7°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 50%

Вітер: 10 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Кам’янчан відзначили міськими нагородами

За високий професіоналізм та самовіддану працю кам’янчани отримали відзнаки від міського голови Андрія Білоусова. Урочисту церемонію нагородження провели на засіданні виконавчого комітету міської ради.

За багаторічну самовіддану працю, спрямовану на соціальний захист громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують допомоги суспільства, а також за високий професіоналізм, ініціативність та активну життєву позицію директору комунального закладу соціального захисту «Центр комплексного обслуговування бездомних осіб» Ігорю Саю вручили нагрудний знак «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня.

Низку відзнак було вручено з нагоди Дня працівника державної виконавчої служби. Нагрудний знак «Відзнака міського голови» отримали начальники Дніпровського та Південного відділів державної виконавчої служби Кам’янського Ія Кабаченко і Юлія Ніколайчик за зразкове виконання службових обов’язків, пов’язаних з реалізацією державної правової політики в місті.

За високий професіоналізм, утвердження законності, зразкове служіння справі здійснення правосуддя у місті Подяку міського голови вручено начальнику Заводського відділу державної виконавчої служби Кам’янського Олександру Кузнецову, заступнику начальника Південного відділу державної виконавчої служби Ользі Астаповій та старшому державному виконавцю Заводського відділу служби Ользі Барні.

Почесною грамотою виконавчого комітету міської ради нагороджено державних виконавців служб трьох районів міста – Олену Ляшенко, Анастасію Матяш та Катерину Павленко.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.