Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Кам’янчан закликають бути уважними на залізничних переїздах

Водіїв застерігають бути уважними на залізничних переїздах. Адже це – зона підвищеної небезпеки. Про що слід пам’ятати, аби запобігти аварії, розповіли в управлінні транспорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«На Дніпропетровщині – майже 400 залізничних переїздів. Слід пам’ятати, що це – зона підвищеної небезпеки. Найчастіше аварії трапляються з вини водіїв авто, які нехтують правилами дорожнього руху. Аби не ризикувати своїм життям та життям пасажирів, необхідно бути уважними», – зазначили в управлінні.

Перетинати залізничні колії можна лише на облаштованих переїздах. Обов’язково – керуватися сигналами чергового, положенням шлагбаума, світловою та звуковою сигналізацією, дорожніми знаками і розміткою.

Шлагбаум опущений або почав опускатися, черговий стоїть з піднятим над головою жезлом, червоним ліхтарем, прапорцем або з витягнутими в сторони руками – рух заборонено.

Не можна перетинати переїзд і якщо лунає звуковий сигнал або ввімкнений світлофор. Заборонено самостійно відкривати або об’їжджати шлагбаум.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.