2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 14 km/h

USD 28.73   EUR 34.4
Новини 24

Кам’янчан закликають добровільно здавати зброю

Із 1 по 31 жовтня на території України проходить місячник добровільної здачі зброї, вибухівки, боєприпасів та спецзасобів. Кожен, хто звернеться до поліції з метою її здачі, уникне адміністративної та кримінальної відповідальності.

Про це повідомив начальник відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Андрій Алексєєнко.

«За незаконне поводження зі зброєю громадяни несуть кримінальну відповідальність за ст. 263, ст. 264 Кримінального кодексу України, від якої будуть звільненні лише в разі добровільної здачі зброї органам влади. Більше того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він за бажання зможе зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах», – наголосив начальник відділу.

Для отримання більш детальної інформації слід звертатися до територіальних органів Головного управління або дільничних офіцерів поліції в місцях проживання чи тимчасового перебування.

За період аналогічного місячника у квітні поточного року мешканці регіону добровільно здали 198 одиниць зброї, 4165 штук боєприпасів. 31 особу було звільнено від кримінальної відповідальності за добровільну здачу зброї та боєприпасів, що знаходилися у них незаконно.

Останнє редагування Середа, 03 жовтня 2018 09:39

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.