10°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 39%

Вітер: 14 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

Кам’янчан закликають дотримуватися протиепідемічних заходів

За даними епідеміологічного моніторингу в Кам’янському у 2021 році зареєстровано 848 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Всього одужало 600 мешканців міста, 33 людини померло. Кількість хворих після послаблення карантинного режиму стабільно зростає.

Кам’янське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області посилило державний нагляд за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів закладами освіти, громадського харчування, фізичної культури та спорту, ринками, закладами, що надають послуги з розміщення, об’єктами торгівлі продовольчими і непродовольчими групами товарів тощо.

Працівники Кам’янського управління Держпродспоживслужби перевіряють суб’єкти господарювання, зокрема й у вихідні дні.

Порушення карантинних заходів встановлені на 27 об’єктах нагляду: магазини продовольчих товарів – 10, заклади громадського харчування – 5, перукарні та салони краси – 4,  дошкільні заклади – 3, школи – 2, ринки – 1. 27 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Суб’єкти господарювання порушують протиепідемічні заходи в частині використання засобів індивідуального захисту, проведення термометрії працівникам, створення умов для дотримання особистої гігієни персоналом та відвідувачами. Відсутні антисептики для рук, рукомийники не забезпечені рідким милом та паперовими рушниками. Прибирання приміщень та робочих поверхонь проводиться без застосування дезінфікуючих засобів, не забезпечено дотримання соціальної дистанції.

Щоб убезпечити себе від хвороби, Кам’янське управління Держпродспоживслужби вкотре нагадує про рекомендації Міністерства охорони здоров’я:

- дотримуватися особистої гігієни – носити маски, мити руки тощо;

- обмежити близькі контакти з людьми (тримати дистанцію не менше 1,5 м); уникати скупчення людей, відвідування масових заходів, де неможливо дотримуватися дистанції.

- за перших симптомів ГРВІ надягнути маску і звернутися до сімейного лікаря.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.