19°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 71%

Вітер: 7 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Кам’янчан закликають не легковажити симптомами алергії

8 липня у світі відзначають День боротьби з алергією. За останні 10 років у Кам’янському кількість хворих на алергію суттєво зросла. Тож лікарі закликають містян звернути увагу на самопочуття та у разі виявлення симптомів хвороби проконсультуватися у фахівців.

Перше місце серед алергійних захворювань – до 60% – займають алергічний риніт та поліноз, викликаний пилком рослин. На другому місці – бронхіальна астма (22%). На третьому – алергійні захворювання шкіри (18%).

Алергічна реакція проявляється у вигляді алергічного риніту, сльозотечі (кон’юнктивіту), бронхіальної астми, шкірних реакцій, кропив’янки (свербіж, сип), набряку Квінке, анафілактичного шоку. Хвороба не лише значно знижує якість життя, а й може виявитися смертельно небезпечною. Найбільш потужним і загрозливим проявом алергічної реакції є анафілактичний шок, який потребує негайної допомоги лікаря та інтенсивної терапії.

Серед факторів, що сприяють алергії, значне місце займають побутові. Зокрема – домашній пил, до складу якого входять мікроскопічні частинки пилових кліщів, шерсті, лупи, слини, виділень домашніх тварин, тарганів, а також плісняви, пилку рослин. Близько 80% свого часу сучасна міська людина перебуває у приміщенні. Тому ретельне прибирання приміщень є обов’язковою умовою ефективного лікування та профілактики.

Істотно впливає на розвиток алергічних захворювань й атмосферне повітря. Тож ця проблема особливо нагальна для мешканців промислових міст.

У Кам’янському хворі на алергію та бронхіальну астму можуть проконсультуватися у міського алерголога в медичному центрі «Країна здоров’я». За довідками звертайтесь за телефоном: 097 667 67 27.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.