2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 19 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

Кам’янчан закликають не спалювати суху рослинність

Із настанням весни набуває актуальності проблема стихійного спалювання сухої трави. Тепла і ясна погода призводить до підвищення небезпеки пожеж в екосистемах, на присадибних ділянках та в лісі.

Тільки за минулий тиждень підрозділи Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області здійснили 206 виїздів на пожежі в екосистемах, з них: сміття – 37 пожеж, трава – 168, а також 1 випадок загоряння в лісі.

Найпоширеніші пожежі в екосистемах – це трав’яні підпали. У більшості випадків причиною загорянь є людський фактор. Громадяни спалюють сміття і торішню траву на своїх городах, присадибних ділянках, а діти підпалюють траву біля доріг і на пустирях. Все це призводить до серйозної пожежі, і під загрозою може опинитися чиєсь життя та помешкання.

Горіння стерні та сухої трави – процес некерований. Також варто пам’ятати, що під час горіння стерні, сміття та інших відходів в атмосферу виділяється величезна кількість небезпечних речовин.

Причиною пожежі може бути маленький недопалок, а щоб боротися з вогнем, необхідні значні людські та матеріальні ресурси. Тож рятувальники закликають усіх жителів бути відповідальними та берегти довкілля рідного краю.

Якщо ви помітили пожежу, що розгоряється, спробуйте загасити її підручними засобами: гілками дерев, піском чи водою. Якщо ж не вдається впоратися самотужки – терміново телефонуйте до Служби порятунку за номером 101.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.