9°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 43%

Вітер: 9 km/h

USD 27.58   EUR 29.98
Новини 24

Кам’янчан закликають «роззброюватися»

Протягом жовтня на території держави проходить місячник добровільної здачі зброї, вибухівки, боєприпасів та спецзасобів. Про це повідомив начальник відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Андрій Алексєєнко.

Поліцейські закликають мешканців здати зброю, яка знаходиться у них незаконно, та уникнути адміністративної і кримінальної відповідальності.

«За незаконне поводження зі зброєю громадяни несуть кримінальну відповідальність за ст. 263, ст. 264 Кримінального кодексу України, від якої будуть звільнені лише в разі добровільної здачі зброї органам влади.

Крім цього, якщо у вказаний строк ви добровільно здаєте до підрозділів поліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів зможете зареєструвати її на себе і використовувати на законних підставах», – наголосив Андрій Алексєєнко.

Для отримання більш детальної інформації слід звертатися до територіальних органів Головного управління або дільничних офіцерів поліції в місцях проживання чи тимчасового перебування.

За період аналогічного місячника у квітні 2019 року до правоохоронних органів області було здано 323 одиниці вогнепальної зброї, 235 спецзасобів та  765 боєприпасів до зброї армійських зразків, 160 снарядів, 16 мін та 4 гранати.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.