Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Кам’янчан закликають вчити дітей правилам безпеки на дорозі

17–23 травня у світі проходить 6-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху ООН. Цього року він присвячений темі перевищення швидкості – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму.

Як нагадали в Міському медичному центрі здоров’я та медицини спорту Кам’янського, одним з актуальних питань охорони здоров’я є дитячий травматизм на дорогах. У трьох випадках з десяти загибель дітей на дорогах пов’язана з їх власною неправильною поведінкою, а не з помилкою водія. Зокрема, діти часто потрапляють у ДТП, коли під час переходу вулиці розмовляють по мобільному телефону або ж слухають у навушниках музику.

Головною причиною є бездоглядність дітей. Дорослі повинні не лише бути разом з дітьми, а й пояснювати їм правила поведінки. Вчити правила вуличного руху вони повинні з дошкільного віку. Під час переходу через вулицю батьки мають і самі дотримуватись правил. Також необхідно контролювати, щоб діти грались лише в організованих місцях для дозвілля.

Потрібно охоплювати дітей позашкільною виховною роботою (спортивні секції, дитячі гуртки), адже найбільша кількість травм трапляється саме при неорганізованому занятті спортом та дозвіллям. Крім того, під час занять з досвідченими тренерами м’язи підтримуються у тонусі, а це знижує ризик травм.

«Шановні батьки. Турбуйтесь про життя та здоров’я своїх дітей, постійно нагадуючи їм про правила безпеки!» – закликають кам’янчан.

Останнє редагування Вівторок, 18 травня 2021 14:37

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.